Obserwatorzy

czwartek, 13 września 2012

Opale i turkusy

"Trzeba mieć wytrwałość
i wiarę w siebie."

M. Skłodowska-CuriePrzez ostatnie dni jestem strasznie anty-twórczo nastawiona :( A dziś patrząc za okno na smętny, zimny dzień skąpany w kroplach deszczu mój stan osiąga apogeum! A jeszcze wczoraj zostałam dobita jeśli chodzi o humor przez kobiety z CCC, nie dość, że moja reklamacja została odrzucona to jeszcze stwierdziły, że sama sobie buty rozdarłam i teraz reklamować chce, już nie mówiąc o tym jakie były obcesowe i co tu dużo mówić zwyczajnie chamskie. A na dodatek jeszcze mój lakier do decoupage został wysłany na zły adres i rodzice muszą odsyłać do mnie, ech... Ale już przechodzę do przedstawienia Wam prac z zeszłego tygodnia z udziałem moich kochanych opali i turkusów.

Najpierw bransoletka "Opale w złocie" z delikatną wstawką chainmaille przy zapięciu.


Kolejne skromne, ale w swej prostocie bardzo eleganckie kolczyki "Opale w złocie"


I na koniec dwie pary kolczyków z kulami i kroplami turkusu.Kocham zarówno opale i turkusy, ale nijak nie umiem oddać na zdjęciach urody tych kamieni, a już zwłaszcza opali.


Bardzo dziękuję za wszystkie miłe komentarze i serdecznie witam nowe obserwatorki :)
Pozdrawiam wszystkich

4 komentarze:

 1. Pracowałam kiedyś w Boti, które należy do tej samej firmy i właściciela co CCC. Zwolniłam się stamtąd, ale przez rok zdążyłam zobaczyć co tam się dzieje z reklamacjami. Często pracownice to rozpatrują a z góry narzucone jest co mają mówić przy reklamacji i w ogóle do klientów. Odwołaj się do federacji konsumenta i nie daj się wyrolować :) Co do kolczyków to piękne te turkusy :) Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna biżuteria. Opale jakby łapały światło. Więcej światła na tą porę, która się zbliża w sam raz. Turkusowe kolczyki też bardzo ładne. Ja lakier do decoupage kupuję w sklepie z farbami w litrowych puszkach. Biorę akrylowy do drewna i dobrze się sprawdza. Można wybrać lakier matowy, półmatowy lub lśniący. Wychodzi taniej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bransoletka z opalami cudna:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna bransoletka z opalami w roli głównej, kolczyki z turkusem też super:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą rade i miłe słowo :)